Wakacji nadszedł czas :))

Rok szkolny się zakończył. Wakacje ruszają pełną parą.

Nadchodzi lipiec czyli mamy LATO i czas urlopów! Choć patrząc za okno trudno to stwierdzić ;-( Pogoda płata nam figle, raz lato raz jesień…

Każdy wyczekuje cały rok tego upragnionego, utęsknionego czasu wolnego, niektórzy odkładają cały rok, jeszcze inni się zapożyczają żeby móc wyjechać na zasłużony wypoczynek, spełnić swoje marzenia, zobaczyć „kawałek pięknego świata”.

W większości firm o tej porze nie mówi się o niczym innym( oczywiście poza tymi u których sezon letni to jest czas największych żniw i o wakacjach w tym czasie mogą tylko pomarzyć, no i poza tymi którzy czas urlopu przeznaczają np. na remonty).

Ulice naszych miast pustoszeją, a zapełniają się miejscowości nadmorskie, górskie jak również lotniska, a samoloty przechodzą największe oblężenie 😉

Jedziemy, lecimy, relaksujemy się… Jedni robią to bardzo aktywnie – zwiedzanie, wspinaczki, kajaki, surfowanie, żagle, skoki ze spadochronem, a inni bardzo leniwie leżą plackiem i smażą się na plaży (jeśli pogoda temu sprzyja ;P ), wcinają smażone rybki, pyszne lody, gofry i cieszą się nic nierobieniem. Każdy odpoczywa tak jak ma ochotę!

Jednak 2 tygodnie (jeśli ktoś może sobie pozwolić na taki rarytas) bardzo szybko mijają, bo to co dobre tym bardziej szybko się kończy… i co wtedy?

Trzeba zmierzyć się znów z rzeczywistością i powrotem do pracy ( a to z reguły bardzo ciężkie zderzenie).

Jeśli ktoś naładował baterie i super wypoczął to ma „lżej” jednak Ci z serii – zawsze narzekających, którym zawsze jest za mało, mają niezły challenge 😉 i zastanawiają się czy był sens pójść na to wolne, bo teraz to jeszcze gorzej wskoczyć na właściwy tor….

Jednak tak jest co roku i tak zawsze będzie! Taka nasza mentalność… 😉

Najważniejsze żeby się wyluzować, nabrać sił i energii na kolejny czas, co zrobicie, co zwiedzicie i zobaczycie to Wasze! A kolejne wakacje dopiero za rok…

Zatem korzystajcie ile się da!

Życzymy Wam udanego wypoczynku i najlepszych wakacji jakie moglibyście sobie wymarzyć!

 

~MAG_ KAM

avatar