O NAS

Serwis Personalny działa od 10 lat, choć zmieniała się ciągle jego struktura formalna. Niezależnie jednak od wszystkiego przez cały czas istniał na rynku z częścią nazwy Serwis Personalny. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Część kadry postanowiła po doświadczeniach z nami pójść dalej, ale każdy pracownik Serwisu Personalnego pozostawia po sobie ślad i z tego jesteśmy dumni. W codziennej pracy koncentrujemy się na relacji z innymi i rozwijając się staramy się dzielić naszymi doświadczeniami z Klientami  i Kandydatami. Działamy precyzyjnie zgodnie z oczekiwaniami Klientów i Kandydatów, co stanowi o duszy firmy. Bycie Najlepszym na runku ma swoje słabe punkty, nie możemy realizować wszystkich zleceń, ponieważ organizacyjnie musielibyśmy zrezygnować z jakości. Szanujemy siebie wzajemnie i działamy według określonych wartości, co buduje każdy zespół i każdą firmę i jeśli Szanowny Użytkowniku to czytasz to spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Serwis Personalny to firma otwarta na ludzi dlatego też organizujemy drzwi otwarte w naszych biurach. Uczestniczmy w targach na których spotykamy się z kandydatami i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do swoich obowiązków.

Nie tylko targi i drzwi otwarte składają się na nasz sukces. To także szkolenia, które odbywamy by stale poszerzać swoją wiedzę i służyć Państwu radą w różnych sytuacjach.

Możecie Państwo poczytać o nas w lokalnych mediach oraz w Internecie:

Społecznie odpowiedzialni:

Wartość firmy mierzona jest nie tylko poprzez jej zysk ale również poprzez pozytywny wpływ, który wywiera ona na społeczeństwo. Serwis Personalny stawia na wysoki poziom zadowolenia Klientów i Kandydatów.Osoby przez nas zatrudnione mają zapewnione odpowiednie warunki pracy, a także zachowują właściwą równowagę miedzy  swoim życiem prywatnym i zawodowym.Jesteśmy odpowiedzieli także w kwestii ochrony środowiska. Gospodarujemy swoimi materiałami biurowymi w sposób rozsądny i jak najmniej niekorzystny dla otaczającego nas środowiska. W zarządzaniu naszą organizacją postępujemy etycznie i zgodnie z wyznaczonymi normami prawnymi.