DORADCA KLIENTA

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów, z branży nieruchomości, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Miejsce pracy:  Gdańsk, Lębork, Chojnice, Kartuzy

Obowiązki:

  • Monitorowanie ryku nieruchomości
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży, najmu i kupna nieruchomości
  • Prezentacja nieruchomości
  • Obsługa transakcji
  • Utrzymywanie relacji z klientami

Czego oczekujemy?

  • Mile widziane jest doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Komunikatywności
  • Samodzielności

Co zapewniamy w zamian?

  • Zapewniamy przyjemne warunki pracy i miłą atmosferę, zatrudnienie w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Pracę pełną wyzwań i samodzielność w działaniu
  • U Nas żaden pomysł nie jest złym pomysłem!
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość zdobycia licencji zawodowej
  • Awans stanowiskowy i finansowy w strukturach firmy
  • Wysokie prowizje

Zapewniamy, że dbamy o Naszych pracowników! Co stanowi o kulturze i pozycji Naszej firmy na rynku.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: gdansk@personalnyserwis.com z dopiskiem pn.2019 lub kontakt telefoniczny 504 10 77 57.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: DORADCA KLIENTA

Numer referecyjny: PN.2019

Firma: Serwis Personalny