Doradca Serwisowy ASO – Gdańsk

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Serwisowy ASO

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoja Zadania:

  • Przyjmowanie samochodów do naprawy
  • Zarządzanie pracą serwisu, mechaników
  • Rozliczanie zleceń gwarancyjnych, pogwarancyjnych i szkodowych
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy
  • Wydawanie samochodów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowanie samochodów do sprzedaży (PDI)
  • Praca zgodnie ze standardami importerów dla ASO

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Zdolności negocjacyjne
  •  Swoboda komunikacji interpersonalnej
  • Znajomości podstawowych programów pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu
  •  Dobrej organizacji czasu pracy
  • Nastawienie na realizację planu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie techniczne

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia mistrzowskie

Co oferuje nasz Klient?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość awansu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com
z dopiskiem doradca.aso2017  lub kontaktować się osobiście pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Doradca Serwisowy ASO

Numer referecyjny: doradca.aso2017

Firma: Serwis Personalny