DOSTAWCA – TRÓJMIASTO

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów  poszukujemy pracownika na stanowisko dostawcy.

Miejsce pracy:  Gdańsk

Nasz Klient zajmuje się handlem i dystrybucją materiałów biurowych na terenie Trójmiasta i okolic.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w załadunku towaru na samochód (busy do 3,5 t)
  • Dostarczanie towaru na terytorium Trójmiasta i okolic
  • Rozładunek towaru u klienta
  • Prowadzenie ewidencji obrotu paczek
  • Kontrola otrzymanego towaru
  • Przyjmowanie zapłaty za towar

Wymagamy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu busów do 3,5 t.
  • Chęć do pracy ruchomej
  • Brak przeciwwskazań fizycznych do podjęcia pracy w ruchu oraz dźwigania (ciężkość paczek zgodna z przepisami BHP)
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Pracę na jedną zmianę po 8h z elastycznym grafikiem (od 7:00 do 17:00)
  • Stawki do 13,00 zł netto/h do 15,00 zł netto/h
  • Premie efektywnościowe i frekwencyjne
  • Szkolenia i kursy dodatkowe
  • Stałą pracę na zasadach fair play

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem FORMULARZA lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok.11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: DOSTAWCA

Numer referecyjny: DOST.2019

Firma: Serwis Personalny