Kierowca kat. B – Reda

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko Kierowca kat. B

Rejon: woj. Pomorskie

Rozpoczęcie pracy: REDA

Nasz klient zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce.

Zakres obowiązków:

– załadunek i rozładunek

– rozwożenie towaru do klientów firmy na terenie woj. Pomorskiego

(szeroki asortyment klejów, narzędzi, materiałów ściernych, lakierów, obrzeży i wielu różnych środków technicznych)

– dbałość o przewożony asortyment

Oferujemy:

– dobre warunki pracy

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– pracę na samodzielnym stanowisku

-umowę o pracę

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B

– aktualne badania psychologiczne

– doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3,5t

– mile widziane uprawnienia ADR

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem kierowca.reda lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Wrzeszcz

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Kierowca kat. B

Numer referecyjny: kierowca.reda

Firma: Serwis Personalny