Pracowik biurowy Księgowa/y Gdynia

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

Pracownik biurowy KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Gdynia.

Zakres obowiązków:

·  wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,

· rozliczanie transakcji magazynowych,

·  księgowanie faktur sprzedażowych,

· udział w zamknięciu miesiąca

Wymagania:

·  wykształcenie minimum średnie – kierunkowe rachunkowość lub finanse,

·   doświadczenie w księgowości minimum 1 lata, w firmie prowadzącej pełną księgowość lub w biurze rachunkowym

·    wiedzy z zakresu podatków VAT oraz CIT

·  znajomość j. angielskiego –komunikatywny,

·  znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

-praca na zastępstwo do końca października;

– praca od pn-pt;

– 8- godzinowy grafik pracy;

– atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem pracownik.biurowy.księgowa lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Aplikacja na stanowisko: Pracownik biurowy KSIĘGOWA/Y

Numer referecyjny: 12587