Księgowa/y

Agencja Pośrednictwa Pracy Personalny Serwis (Nr KRAZ 6800) dla swojego klienta, firmy o mocnej pozycji na rynku metalurgicznym, poszukuje doświadczonego kandydata/kę na stanowisko:

 Księgowa/y

Miejsce pracy: Gdynia-Dąbrowa

Opis stanowiska:

  • Rejestrowanie operacji gospodarczych
  • Kontrola finansowo-księgowa dokumentacji i operacji gospodarczych
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Przygotowanie bieżących zestawień i raportów dla sprawozdawczości finansowej
  • Bieżąca analiza i weryfikacja na kontach księgowych
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość przepisów VAT i CIT
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, sprawozdań do GUS, NBP
  • Znajomość angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dobre warunki finansowe
  • Pakiet medyczny i socjalny
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie klienta
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zasady fair play przez cały okres zatrudnienia

CV prosimy przesyłać a pośrednictwem formularza: APLIKUJ

Telefon kontaktowy: 504107757

Aplikacja na stanowisko: Księgowa/y

Numer referecyjny: KS.DE.2019

Firma: Serwis Personalny