Magazynier

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów, lidera w dystrybucji materiałów biurowych poszukujemy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER

miejsce pracy: Gdańsk – Bysewo

Zakres obowiązków:

– kompletowanie i skanowanie zamówień

– obsługa wózka widłowego

– kierowanie pojazdem do 3,5 ( wyjazdy do klientów na terenie Gdańska)

– praca na magazynie z różnorodną, dużą ilością asortymentu

Oferujemy:

– umowę zlecenie na okresie próbnym

– przez 4 miesiące zatrudnienie przez Agencje, a później przejęcie przez Naszego Klienta i umowa o pracę

– praca na jedną zmianę przez 8 godzin od poniedziałku do piątku w rozpiętości godzin 8:00-18:00

Wymagania:

-prawo jazdy kat B

-uprawnienia na wózki widłowe

– zaangażowanie i odpowiedzialność

– chęci do pracy

– pełna sprawność fizyczna

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem mag.son.2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Magazynier

Numer referecyjny: mag.son.2017

Firma: Serwis Personalny