MAGAZYNIER GDAŃSK-POŁUDNIE

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmującego się zajmuje się sprzedażą hurtową roślin ozdobnych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazyniera

Twoje obowiązki:

  • Nadzór nad stanem magazynu
  • Koordynacja prac przeładunkowych
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Utrzymywanie powierzonego sprzętu w dobrym stanie technicznym
  • Zarządzanie pracą małego zespołu pracowników fizycznych

Czego oczekujemy od Naszych kandydatów:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (można dorobić)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zdolności techniczne
  • Chęć do pracy fizycznej i pracy na dworze przy każdej pogody
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w działaniu
  • Mile widziana wiedza z zakresu roślin ozdobnych
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Zaświadczenia o niekaralności

Co oferuje Nasz klient:

  • Umowę o pracę
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Stabilność i przejrzyste zasady zatrudnienia
  • FAIR PLAY na każdym etapie współpracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem mag.ogr.2018.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: MAGAZYNIER

Numer referecyjny: mag.ogr.2018

Firma: SERWIS PERSONALNY