Magazynier z obsługą wózków widłowych

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800 obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Swarzędz/Jasin

Obowiązki:

– kompletacja zamówień
– załadunek i rozładunek towarów na magazynie
– rozmieszczanie towaru na odpowiednie regały

Wymagania:

– Uprawnienia na wózki widłowe
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Chęci do pracy i zaangażowania

Proponujemy:

– Pracę w systemie jednozmianowym
– stabilne warunki zatrudnienia

– okres próbny- zatrudnienie przez agencję (umowa zlecenie), następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Magazynier z obsługą wózków widłowych

Numer referecyjny: MZOWW/SWA/2019

Firma:

  •