Magazynier z uprawnieniami

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Nekla k. Wrześni

Szukasz pracy na magazynie? Masz uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie min. 6 miesięcy w ich obsłudze?

Oferujemy:

  • pracę na magazynie w prężnie rozwijającej się firmie, w systemie II zmianowym (poniedziałek- piątek),
  • możliwość stałej współpracy po okresie sprawdzającym przez naszą Agencję.

Obowiązki to:

  • praca magazynowe związane ze sprawdzaniem i przygotowywaniem towaru,
  • 0bsługa wózka widłowego,
  • przewożenie asortymentu na dział produkcji i zwożenie z produkcji.

Zainteresowane osoby i spełniające oczekiwania zachęcamy do składania aplikacji za pomocą naszej strony lub kontakt tel. 504 123 376

Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

 

 

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami

Numer referecyjny: Mag/Oww/Nek/Poz

Firma:

  •