Mistrz produkcji-Rudniki

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Mistrz produkcji.

Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki

Wymaganie:

– wykształcenie mechaniczne, elektromechaniczne

– doświadczenie pracy min 5 lat

Obowiązki;

– szkolenie nowych pracowników/ przyuczanie do zawodu w firmie zajmującej się regeneracją rozruszników i alternatorów

-nauczanie poprzez praktykę/ mentoring

Oferujemy:

– praca jednozmianowa

-atrakcyjne wynagrodzenie

-praca w miłej atmosferze

-praca stała, pełen etat

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem mistrz.produkcji lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Aplikacja na stanowisko: Mistrz produkcji

Numer referecyjny: 7456