Montaż elektroniki – Gdańsk Śródmieście

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765 Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście

Zakres obowiązków:

– montaż elektroniki

– lutowanie komponentów

– pakowanie

Oferujemy:

– umowę zlecenie

– stawkę 10 zł nett/h

– zatrudnienie na 2-3 tygodnie

– praca na jedną zmianę od 8:00 do 16:00

– pracę w dobrych warunkach

– możliwość nabycia nowych umiejętności

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– chęci do pracy

– dokładność i precyzja w działaniu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem montaż.sm.gda lub kontakt osobisty pod adresem AL. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Monter elektroniki - Gdańsk Śródmieście

Numer referecyjny: montaż.sm.gda

Firma: Serwis Personalny