Monter elektroniki – Gdańsk Osowa

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765, obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Monter elektroniki

Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

Zakres obowiązków:
– montaż elektroniki
– składanie płytek drukowanych
-składanie wyświetlaczy
– kontrola wyprodukowanych produktów
– obsługa narzędzi, np. lutownica

Oferujemy:
– stałe godziny pracy
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– przez okres próbny zatrudnienie przez Agencję, później możliwość przejścia do Naszego Klienta
– stawka 13 zł netto/godzinę na początek
– szukamy pracowników na stałe

Wymagania:
– umiejętność obsługiwania lutownicy
– wysoko rozwinięte zdolności manualne
– mile widziane doświadczenie przy produkcji części elektronicznych
-mile widziane wykształcenie na kierunku elektronika

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem montaż.osowa2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17.

Aplikacja na stanowisko: Monter elektroniki

Numer referecyjny: monter.osowa2017

Firma: Serwis Personalny