Monter Elektryk

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Tuchom  (k. Chwaszczyna)

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń elektrycznych na węzłach cieplnych
  • montaż skrzynek elektrycznych
  • montaż połączeń kablowych pomiędzy urządzeniami i skrzynkami elektrycznymi wg schematu elektrycznego i hydraulicznego

Wymagania:

  • uprawnienia SEP do 1 kV – wymóg konieczny
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego i hydraulicznego
  • podstawowa wiedza z działania węzła cieplnego i elementów automatyki
  • mile widziana osoba zmotoryzowana – ze względu na lokalizację

Oferujemy:

  • pracę w komfortowych warunkach, na hali
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system benefitów

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem me.dfs.2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Wrzeszcz.  Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Monter Elektryk

Numer referecyjny: me.dfs.2018

Firma: Serwis Personalny