OPERATOR CNC – GDYNIA

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy Personalny Serwis (nr KRAZ 6800) dla swojego klienta-firmy o mocnej pozycji na rynku metalurgicznym, poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR CNC

Wymagania i opis stanowiska:

  • uprawnienia pozwalające na pracę z maszynami CNC
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn – Sinumerik, Mazatrol
  • ustawianie maszyny
  • dobór narzędzi
  • znajomość stosowania technik i narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Miła atmosfera
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Pracę w dobrych warunkach socjalny
  • Praca na dwie zmiany

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem cnc.de.2017 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 8-17. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Operator CNC

Numer referecyjny: cnc.de.2017

Firma: Serwis Personalny