Operator Maszyn – Elbląg

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Operator Maszyn w Elblągu.

Miejsce pracy: Elbląg

Wymagania konieczne:

– doświadczenia w pracy na dużych obrabiarkach HOLZMA, HOMAG, WEEKE , MORBIDELLI, minimum rok

– umiejętności obsługi,

– bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,

– doświadczenia na podobnym stanowisku,

– sumienność, obowiązkowość,

– wykształcenia min. zawodowego.

– dokładność, pracowitość, wysoka motywacja,

– gotowość do pracy w systemie zmianowy

Zadania na stanowisku:

– obsługa maszyn do obróbki płyt wiórowych , przy produkcji mebli,

Oferujemy:

– prace w jednej z nowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w branży meblarskiej,

– stałą pracę w stabilnej firmie,

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia,

– możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia,

– doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole,

– premie miesięczne uzależnione od wykonanego planu produkcyjnego

– bonus frekwencyjny

  • możliwe zakwaterowanie

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem „operator maszyn” lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Aplikacja na stanowisko: Opertaor masyzn- Elbląg

Numer referecyjny: 1526