POMOCNIK DO PRAC REMONTOWYCH! OD ZARAZ!

Jako Agencja Pracy Serwis Personalny certy. 6800 poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej kandydata na stanowisko:

Pomocnik do prac remontowych

Zakres obowiązków:
– wstawienie okien,
– malowanie,
– wyburzanie części ścian,
– wynoszenie gruzu,
– gipsowanie,
– szpachlowanie itp.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie jako pomocnik do prac remontowych,
– mile widziane doświadczenie w malowaniu, gipsowaniu,
– chęci i zapał do pracy,
– kultura osobista,
– punktualność,
– staranność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
– pracę tymczasową od poniedziałku do piątku od godziny 7:00,
– pracę na umowę zlecenie,
– możliwość przyuczenia w zawodzie,
– ewentualne nadgodziny uzależnione od jakości wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o kierowanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@personalnyserwis.com

Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych:

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

 

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pomocnik do prac remontowych

Numer referecyjny: PPR/POZ

Firma: Serwis Personalny

  •