POMOCNIK DO PRAC REMONTOWYCH! OD ZARAZ!

Jako Agencja Pracy Serwis Personalny certy. 6800 poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej kandydata na stanowisko:

Pomocnik do prac remontowych

Zakres obowiązków:
– wstawienie okien,
– malowanie,
– wyburzanie części ścian,
– wynoszenie gruzu,
– gipsowanie,
– szpachlowanie itp.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie jako pomocnik do prac remontowych,
– mile widziane doświadczenie w malowaniu, gipsowaniu,
– chęci i zapał do pracy,
– kultura osobista,
– punktualność,
– staranność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
– pracę tymczasową od poniedziałku do piątku od godziny 7:00,
– pracę na umowę zlecenie,
– możliwość przyuczenia w zawodzie,
– ewentualne nadgodziny uzależnione od jakości wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o kierowanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@personalnyserwis.com

Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aplikacja na stanowisko: Pomocnik do prac remontowych

Numer referecyjny: PPR/POZ

Firma: Serwis Personalny