Pracownik biura ds. obsługi klienta

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) dla swojego klienta z branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skórzewo k. Poznania

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i fakturowanie wpływających zamówień i koordynacja ich realizacji.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem we wszelkich sprawach dot. realizacji zamówień.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z innymi pracownikami w sprawach związanych z realizacją zamówień.
  • Obsługa klientów exportowych.
  • Inne drobne prace biurowe.

Nasze wymagania to:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy biurowej i w kontakcie z klientem. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym – również do obsługi klientów exportowych.
  • Biegła obsługa komputera i programów pocztowych, biurowych. Mile widziana umiejętność obsługi programu subiekt GT.
  • Umiejętność znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach.
  • Dobra organizacja czasu pracy i multizadaniowość.

My oferujemy:

  • Pracę na I zmianę w godz. 8-16 – bez wyjazdów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość stałej współpracy po okresie sprawdzającym przez naszą Agencję.

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania, prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszej strony lub na adres: rekrutacja@personalnyserwis.com.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z kandydatami spełniającymi nasze oczekiwania.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.

Aplikacja na stanowisko: Pracownik biura ds. obsługi klienta

Numer referecyjny: PB/Poz/Skórzewo