Pracownik gospodarczy – KOSIARZ

Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800 Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOSIARZ

Miejsce pracy: ELBLĄG

Zakres obowiązków:

-praca przy pielęgnacji zieleni

-przycinanie żywopłotów

-koszenie trawy

-obsługa prostych narzędzi typu kosiarka, nożyce itp.

Wymagania:

-sprawność fizyczna

-chęci do pracy

-mile widziane doświadczenie w podanym zakresie obowiązków

Oferujemy:

-pracę na terenie Elbląga

-umowę zlecenie z pełną Składką ZUS

– 13 brutto/h

-praca od poniedziałku do piątku w godz. 7 -15

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: lewecka@personalnyserwis.com z dopiskiem kosiarz.2017.
Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Kosiarz

Numer referecyjny: kosiarz2017

Firma: Serwis Personalny