Pracownik montażu hydraulicznego

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko produkcyjne – pracownik montaży hydraulicznego

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Zakres obowiązków:

  • Montaż i skręcanie kształtek armatury hydraulicznej do węzłów cieplnych
  • Obsługa przycinarek taśmowych
  • Szlifowanie ręcznie

Wymagamy:

  • Umiejętność czytania rysunków hydraulicznych
  • Umiejętność obsługi przycinarek taśmowych
  • Chęci do pracy i zaangażowania
  • Precyzja

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14
  • stawka od 10 netto/godzinę w zależności od doświadczenia (ustalana na rozmowie)
  • Umowa zlecenie okres próbny – zatrudnienie przez Agencję
  • po okresie próbnym przejęcie przez Klienta i umowa o pracę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem monter.hydr.2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 8-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Pracownik montażu hydraulicznego

Numer referecyjny: monter.geb2017

Firma: Serwis Personalny