PRACOWNIK PRODUKCJI

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) obecnie dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

 

Szukasz pracy fizycznej?

Mamy do zaoferowania pracę na produkcji w Stęszewie k.Poznania.

W zależności od predyspozycji:

Owijanie krzeseł, pakowanie,polerowanie, obsługa maszyn.

Jeśli nie masz doświadczenia – przyuczymy!

Wymagamy tylko chęci do pracy, sprawności fizycznej oraz zaangażowania.

Praca na pełen etat od pon. do pt. – I do II zmian.

Możliwość stałej współpracy po okresie sprawdzającym!

Zachęcamy do przesyłania CV za pomocą naszej strony lub kontakt tel. 504 123 376

 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referecyjny: PP/Stęsz/Poz

Firma:

  •