Pracownik produkcji – obsługa maszyn

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) dla swojego klienta z branży automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: okolice Nekli/ k. Wrześni

Obowiązki to prace produkcyjne związane z obsługą maszyn typu prasa, zgrzewarka.

Nie wymagamy doświadczenia – przyuczymy!

Oferujemy:

  • pracę w okolicach Nekli
  • pracę na II zmiany (6/14, 14/22) – od poniedziałku do piątku
  • miła atmosfera
  • możliwością stałej współpracy po okresie sprawdzającym

Jeśli posiadasz zdolności manualne, jesteś odpowiedzialny, sumienny – Aplikuj !!!

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV, za pośrednictwem naszej strony lub kontakt tel. 504 123 376

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji - obsługa maszyn

Numer referecyjny: PP/prasa/Nekl/Poz

Firma:

  •