Pracownik Produkcji – Poznań/Skórzewo

Jako Agencja Pracy Serwis Personalny nr.cert. 6800 dla swojego klienta firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Skórzewo

Co będzie należało do obowiązków?
– obsługa maszyn produkcyjnych,

Jakie są nasze oczekiwania?
– doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn – preferowane,
– dokładność,
– zdolności manualne,
– chęć do pracy i gotowość do jej podjęcia od zaraz,
– sumienność i solidność.

Co oferujemy?
– pracę od zaraz w pobliżu pętli Junikowo,
– pracę na II zmiany od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin,
– pracę w przyjaznej atmosferze,
– pracę docelowo stałą po okresie sprawdzającym przez naszą Agencję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX lub kontakt telefoniczny 504 – pokaż numer telefonu – .

Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pracownik Produkcji - Poznań/Skórzewo

Numer referecyjny: PP/but/fol/skorzewo

Firma: Serwis Personalny

  •