Pracownik produkcji – Poznań

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do firmy produkcyjnej na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań – Jeleniogórska

Oferujemy:

• Pracę w systemie III zmianowym (6/14, 14/22, 22/6).
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Dobre warunki socjalne. Miłą atmosferę.

Wymagania:

 • Mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.
 • Chęć do pracy w systemie III zmianowym.
 • Sprawność fizyczna.

  Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać za pomocą formularza OLX.pl z dopiskiem: pracownik produkcji.poznan

  Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”

  Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji - Poznań

Numer referecyjny: PP/poz/obsł.masz

Firma: Serwis Personalny

 •