Pracownik produkcji- praca tymczasowa

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Zakres obowiązków:

  • prace przy produkcji styków elektrycznych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • motywacja i chęć do pracy
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę 3000 brutto miesięcznie
  • pracę na dwie zmiany (6-14,14-22)
  • praca poniedziałek-piątek (8h)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: ukr@personalnyserwis.com z dopiskiem prod.del.2018 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 735979753

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji-praca tymczasowa

Numer referecyjny: prod.del.2018

Firma: Serwis Personalny