Pracownik magazynu

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Poznań

Co będzie należało do obowiązków?
– obsługa maszyn produkcyjnych.
– rozkładanie asortymentu i pakowanie

Jakie są nasze oczekiwania?
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– dokładność,
– siła fizyczna
– chęć do pracy i gotowość do jej podjęcia od zaraz,
– sumienność i solidność.

Co oferujemy?
– praca od zaraz w pobliżu pętli Junikowo,
– praca na I zmianę,
– pracę w przyjaznym zespole w miłej atmosferze,
– możliwość stałej współpracy po okresie sprawdzającym przez naszą Agencję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą naszej strony.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Numer referecyjny: PP/POZ/JUN

Firma: Serwis Personalny

  •