Pracownik produkcyjno – magazynowy

Jako Agencja Pracy Serwis Personalny, nr.cert. 6800, dla swojego klienta – firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Miejsce pracy: Poznań/Skórzewo

 

Jeśli:

 

– cenisz sobie wolne weekendy,

– jesteś gotowy do podjęcia pracy od zaraz,

– masz doświadczenie na produkcji lub magazynie (mile widziane),

– jesteś sumienny i solidny

– szukasz pracy na dłużej

– posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (dodatkowy atut)

 

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

 

 

Do twoich obowiązków należeć będzie głównie obsługa maszyn produkcyjnych i/lub prace magazynowe związane z ze sprawdzaniem, konfekcjonowaniem i przyjmowaniem towaru.

 

 

Z naszej strony zapewniamy:

 

– pracę od zaraz w pobliżu pętli Junikowo z dogodnym dojazdem,

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– przyjazną atmosferę pracy,

– możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po początkowym okresie sprawdzającym przez Agencję.

 

 

 

Prosimy o dodanie w aplikacjach klauzuli dotyczącej przetwarzania danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”

 

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcyjno - magazynowy

Numer referecyjny: PPM/SKO/2019

Firma:

  •