Pracownik sklepu / sprzedawca

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 14765. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Sprzedawca/Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Gdańsk Zaspa lub Gdańsk Szadółki

Opis stanowiska:

-przyjęcie towaru, rozładunek
-inwentaryzacja
-sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej
-obsługa klienta
-dbanie o porządek na terenie sklepu

Wymagania:

-aktualna książeczka – SANEPID
-chęci do pracy i zaangażowanie
-odpowiedzialność za wykonywaną pracę
-sprawność fizyczna
-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku.

Oferujemy:

-pracę tymczasową z możliwością uzyskania pracy stałej
-pracę również dla studentów
-13,62 brutto/za godzinę
-praca od poniedziałku do piątku ( jedna zmiana )

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem sklep.mer.2017  lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Wrzeszcz.  Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Pracownik sklepu / sprzedawca

Numer referecyjny: sklep.mer.2017

Firma: Serwis Personalny