Rekruter z j. ukraińskim/rosyjskim

W skrócie o Nas:
Zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Jakie będą Twoje zadania?

• rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi
• tłumaczenie, wystawianie ogłoszeń o pracę
• umawianie spotkań rekrutacyjnych
• udzielanie informacji o aktualnie prowadzonych projektach
• opieka nad pracownikami z Ukrainy, Białorusi, również na terenie firm Naszych klientów
• podpisywanie umów ze zleceniobiorcami i pracownikami
• bieżący kontakt z kandydatami
• utrzymywanie stałych relacji z klientami biznesowymi i pozyskiwanie nowych
• dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów rekrutacyjnych i zleceń od Naszych klientów
• ogólne prace administracyjne i handlowe

Co otrzymasz jeśli rozpoczniesz z nami współpracę?

• umowę o pracę, stałe zatrudnienie na pełen etat
• wsparcie merytoryczne
• możliwość zdobycia doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
• niezbędne narzędzia pracy
• różnorodny wachlarz szkoleń

Czego oczekujemy od kandydata?

• znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym
• znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
• umiejętności interpersonalne
• własna inicjatywa i kreatywność
• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• wykształcenie kierunkowe lub podobne
• doświadczenie w branży HR

Więc jeśli spełniasz powyższe wymagania, chcesz zdobyć doświadczenie w branży rekrutacyjnej i dobrze znasz j. ukraiński i rosyjski chętnie przywitamy Cię w swoim zespole.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: gdansk@personalnyserwis.com z dopiskiem ua.biuro.2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Rekruter

Numer referecyjny: ua.biuro.2018

Firma: SERWIS PERSONALNY