Spawacz metoda 135/141

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPAWACZ metodą 135 oraz metodą 141

Miejsce pracy: Tuchom (k. Chwaszczyna)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do spawania – szczepianie
  • Spawanie elementów rurociągów do węzłów cieplnych
  • Spawanie na podstawie dokumentacji technicznej 2D lub 3D

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą 135 lub 141
    mile widziane umiejętność spawania dwoma metodami
  • znajomość rysunku technicznego
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane: certyfikaty spawalnicze MAG135 / TIG141 stal nierdzewna

Oferujemy:

  • pracę w komfortowych warunkach, przy stanowisku pracy
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • stawkę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Naszego klienta
  • komunikatywność i zaangażowanie kierownictwa

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem mag135/tig141 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Aplikacja na stanowisko: Spawacz metoda 135 /141

Numer referecyjny: spawacz.tuchom