SPAWACZ MIG – MAG

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Tuchom, koło Chwaszczyna

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów rurociągów do węzłów CO (stal czarna – spawanie drutem litym)
  • łączenie komponentów do spawania metodą 135, 131
  • uszczelnianie połączeń gwintowych i kołnierzowych
  • samodzielne montowanie węzłów CO
  • obróbka mechaniczna przy użyciu elektronarzędzi
  • Przygotowanie elementów do spawania – szczepianie
  • Spawanie na podstawie dokumentacji technicznej 2D lub 3D
  • Praca na automatach

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze metodą 135, 131
  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego – mile widziane
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu rur cienkościennych, delikatnych elementów
  • wyobraźnia przestrzenna
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • dobry wzrok, pewność ręki
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w komfortowych warunkach, przy stanowisku pracy
  • nowoczesny park maszynowy
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • stawkę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Naszego klienta
  • komunikatywność i zaangażowanie kierownictwa
  • umowę o pracę
  • premie
  • system pracy zmianowy (minimum II zmiany)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem spawacz.dfs.2018 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Grunwaldzka 97/91 lok 11. , 80-243 Gdańsk-Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Spawacz

Numer referecyjny: spawacz.dfs.2018

Firma: SERWIS PERSONALNY