SPAWACZ RAM – METODA 135

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko SPAWACZ RAM

Miejsce pracy: Tuchom (k. Chwaszczyna)

Zakres obowiązków:

  • Spawanie profili ram metodą 135
  • wykonywanie prac wg poleceń i instruktażu

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze metodą 135
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność montażu i spawania oraz przygotowania elementów do spawania
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu rur cienkościennych, delikatnych elementów
  • wysoka dokładność i jakość pracy
  • dobry wzrok, pewność ręki
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w komfortowych warunkach, przy stanowisku pracy
  • nowoczesny park maszynowy
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • stawkę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Naszego klienta
  • komunikatywność i zaangażowanie kierownictwa

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem spawacz.dfs.2017 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Aplikacja na stanowisko: Spawacz RAM - metoda 135

Numer referecyjny: spawacz.tuchom

Firma: Serwis Personalny