Spawacz TIG

Jesteś doświadczonym spawaczem metodą TIG podziel się swoimi umiejętnościami !

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży metalowej poszukuje osoby na stanowisko: Spawacz TIG

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Czekamy właśnie na Ciebie!

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: Spawacz TIG

Obowiązki:

  • Znajomość spawania części maszyn lub konstrukcji z różnych materiałów (stal, stal nierdzewna,)
  • Wymagana wiedza techniczna oraz z zakresu konstrukcji mechanicznych, aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Wymagana znajomość rysunku technicznego, dokładność oraz precyzja
  • Dodatkowym atutem będzie – znajomość różnych technik spawania, (CO2, Aluminium)

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze TIG,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli i pomiarów,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Odpowiedzialność, samodzielność,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym z możliwością nadgodzin i pracy w sobotę

Oferujemy:

  • Praca stała, pełen etat, miejsce pracy Elbląg
  • Praca przez agencję, po 4 m-ach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, poprzez delegacje zagraniczne
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

 Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem: spaw.2019 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17

Aplikacja na stanowisko: Spawacz TIG

Numer referecyjny: 1Tig