Specjalista ds. kadr i płac Gdynia

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac w Gdynii.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymaganie:

– znajomość przepisów płacowych i zus;

-znajomość programów excell;

-miłe widziane znajomość języka angielskiego ;

Obowiązki:

-Naliczanie wynagrodzeń ;

-Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej ;

-Monitorowanie i analiza nadgodzin/absencji ;

-Zachowanie ścisłej poufności o wszystkich danych płacowo-kadrowych ;

-Terminowe, zgodne z przepisami prawa sporządzanie deklaracji i raportów ZUS, PIT, GUS, PFRON.

Oferujemy:

– praca jednozmianowa

-atrakcyjne wynagrodzenie

-praca w miłej atmosferze

-praca stała, pełen etat(umowa na czas nieokreślony)

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem specjalista_ds_kadrowych lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Numer referecyjny: 1123