SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów, z branży części motoryzacyjnych, poszukujemy pracownika na stanowisko specjalista ds. zakupów.

Miejsce pracy: Gdańsk (Rudniki)

Obowiązki
• negocjowanie warunków dostaw z uwzględnieniem parametrów cena i jakość;
• dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami;
• utrzymywanie kontaktów oraz doskonalenie relacji z dostawcami;
• monitoring terminów dostaw;
• sporządzanie raportów i dokumentacji zakupowych;
• aktualizowanie bazy produktów i dostawców;
• spotkania z dostawcami renegocjacje cen.

Wymaganie:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomość branży motoryzacyjnej;
• doświadczenie w zakupach części motoryzacyjnych;
• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych;
• wykształcenie minimum średnie;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• umowę o prace;
• pracę stałą, pełen etat;
• pracę jednozmianową;
• atrakcyjne wynagrodzenie:
• praca na zasadach fair play;
• samodzielność w działaniu;
• pracę pełną wyzwań w firmie produkcyjno-handlowej;
• stały kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail obcokrajowcy@personalnyserwis.com z dopiskiem specjalista.ds.zakupów lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk. Biuro czynne w godzinach 8-17. Tel. 660 718 394

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds zakupów

Numer referecyjny: SpecZak1