THANKFULNESS THINKS

Każdy  dorzuca swój kamyk do naszego bloga firmowego Serwisu Personalnego, czasem bardziej  z sercem a czasem bardziej z obowiązku, ale staramy się tworzyć  własną firmową historie.

Opowieści, które zdradzają trochę prawdy o każdym z Nas.

Blog tworzą ludzie, którzy pracują z Serwis Personalnym i bywa, że już dawno pożegnali się z naszą firmą, a ich zapisy zostały.

Patrząc na ludzi z którymi przypada mi współpracować paleta  charakterów, temperamentów, talentów jest ogromna. Rozmaitość cieszy…

Każdy współpracownik uczy mnie czegoś nowego ilekroć mierzę się z nowa osoba w zespole i karze poprawiać moje postrzeganie innych i nawet sytuacji zawodowych, które przeżywamy w tym samym momencie bywają totalnie inaczej rozumiane, widziane.

Wśród ludzi spotkanych na drodze zawodowej są tacy, którym dziękuje, że byli i mnie czegoś nauczyli, ale cieszę się, że poszli wspierać innych ;), bo nie było to miejsce dla nich i tym samym nie było wyników pozytywnej MOCY WSPÓLNEJ PRACY a wręcz przeciwnie pozostawili po sobie pole niczym ugór zaniedbane i puszczone w samopas, co okazywało się największą oceną pracowniczą tylko szkoda, że po zakończeniu stosunku pracy. W trakcie z mojego doświadczenia ŻADNA OCENA PRACOWNICZA NIE DAJE TAKIEJ OCENY JAKOŚĆ PRACY JAK TA PO ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY ;).

Na szczęście wśród tych samych współpracowników są ludzie, którym dziękuję i jestem wdzięczna za obcowanie z nimi, inspiracje, naukę, pomysłowość, chęci, dokładność , profesjonalizm i zaangażowanie.

Są to osoby, które jeśli odchodziły było mi bardzo przykro się żegnać, ale byłam pewna, że w każdym miejscu się odnajdą i będą rozkwitać, bo mają pracę za pewną wartość  w życiu i w 100 % potem tak się działo jeśli mogłam śledzić dalszy rozwój zawodowy takich osób w innych miejscach i cieszyć się ich sukcesami.

Również na dziś mam szczęście obcować z fantastycznymi ludźmi różniącymi się nieco talentami, ale mającymi sprawczą moc w budowaniu Serwis Personalnego i z wdzięcznością patrzę na to jak się zmienia w 2020 roku firma dzięki nim !!!

W roku 2019 przekonałam się szczególnie jak to jest z budowaniem sukcesu firmy z taką i taką grupą ludzi.

Jeśli są ludzie zaangażowani i chcący pracować to wszystko jest możliwe i co niemożliwe stanie się, a z ludźmi nie wiedzącymi czego oczekują sami od siebie zawodowo i mającymi inne talenty niż potrzebne w naszej branży przynoszą wręcz szkodę, za którą trzeba płacić wysoką cenę.

Mimo to zostają na szczęście Ci Najlepsi z którymi warto tworzyć nowe historie i tym samym chciałabym przekonać Ciebie Szanowny Czytelniku, abyś wypróbował tych fantastycznych ludzi w zakresie rekrutacji i zobaczył jak rozwiążą Twoje problemy z pracownikami i wakatami jeśli prowadzisz firmę, albo jeśli szukasz pracy dla Siebie w jakimś przyjaznym miejscu.

Śledź Nas na FB  #personalnyserwis i naszą www.personalnyserwis.com

MOCY I ENERGII DLA WAS ZAWODOWO I CO BY TYLKO CI NAJLPESI ZAWSZE Z WAMI PRACOWALI !!

~AL.

avatar