Magazynier z uprawnieniami UDT

/ Magazynier z uprawnieniami UDT
Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765), dla której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, abyś nie odczuł różnicy pomiędzy pracą w Agencji, a bezpośrednio u klienta.
Dla naszego klienta zajmującego się produkcją i montażem systemów łączących pojazdy z transportu szynowego szukamy Magazynierów z uprawnianiami UDT

Zakres obowiązków;

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozkładanie towaru na magazynie
  • Obsługa komputera

Wymagania;

  • Uprawnień na wózki widłowe z UDT – warunek konieczny
  • Nie wymagamy doświadczenia, możesz być osobą świeżo po kursie
  • Biegłej obsługi komputera

Oferujemy;

  • umowę o pracę
  • dodatkowe płatne dni wolne przed świętami
  • dojazdy z Gdyni do zakładu i z zakładu do Gdyni – Zakład znajduję się pomiędzy Gdynią, a Żukowem
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • parking pracowniczy
  • zarobki na poziomie 4100-4500 brutto/mies – wynagrodzenie zależy od doświadczenia, posiadasz duże doświadczenie? Wyślij CV, na pewno się dogadamy w kwestii finansowej!

Rekruter: Karolina

Telefon: 500898097

E-mail: praca@personalnyserwis.com