Monter hydraulik – Gdynia Dąbrowa

/ Monter hydraulik – Gdynia Dąbrowa

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta 🙂

Dla naszego klienta mającego swoją siedzibę w Gdynia – Chwaszczyno zajmującego się armaturą hydrauliczną i montażem szukamy: Montera – Hydraulika

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji hydraulicznej z kształtek mosiężnych i fabrykantów
  • montaż instalacji wodnych w węzłach cieplnych
  • dbanie o prawidłowy przebieg produkcji

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w hydraulice
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

  • pracę na jedna zmianę w godzinach 6:00-14:00
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pełne zaplecze socjalne
  • pracę w ocieplanej hali w siedzibie firmy
  • umowę o zlecenie przez okres próbny potem umowę o pracę
  • zatrudnienie przez Agencję przez pół roku, potem bezpośrednio u klienta
  • wynagrodzenie na poziomie 3000-4000 netto – w zależności od doświadczenia

Zainteresowany? Wyślij aplikacje! Masz pytania? Zadzwoń do Karoliny tel. 500 898 097 z chęcią udzieli ci odpowiedzi!

Rekruter: Karolina

Telefon: 500898097

E-mail: praca@personalnyserwis.com