Monter hydraulik – Chwaszczyno

/ Monter hydraulik – Chwaszczyno

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta 🙂

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcja armatury hydraulicznej poszukujemy Monterów hydrauliki

Zakres obowiązków:

  • łączenie całek hydraulicznych z wykorzystaniem)
  • montaż elementów armatury hydraulicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach hydraulicznych mile widziane
  • doświadczenie w produkcji jako monter

Oferujemy:

  • 3500 – 4000 netto/mies
  • pracę na jedna zmianę w godzinach 6:00-14:00
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pełne zaplecze socjalne
  • pracę w nowej ocieplanej hali w siedzibie firmy
  • spoko szefa 😉
  • umowa o zlecenie z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym

Zainteresowany/a? Zadzwoń do Kingi, udzieli Ci wszystkich informacji pod numerem 660-718-394, lub napisz sms o treści imię + monter hydraulik 🙂

Rekruter: Kinga

Telefon: 660718394

E-mail: gdansk@personalnyserwis.com