Monter spawacz – Chwaszczyno

/ Monter spawacz – Chwaszczyno

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta

Dla naszego klienta mającego swoją siedzibę w Chwaszczynie zajmującego się armaturą hydrauliczną i montażem szukamy: Montera z uprawnieniami Spawalniczymi

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • łączenie całek hydraulicznych
  • montaż i spawanie elementów armatury hydraulicznej z wykorzystaniem met. MAG (135)

OCZEKUJEMY:

  • aktualnych uprawnień spawalniczych met. 135 (MAG)
  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG

OFERUJEMY:

  • 24-27 netto/h
  • pracę na jedna zmianę w godzinach 6:00-14:00
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pełne zaplecze socjalne
  • pracę w ocieplanej hali w siedzibie firmy
  • umowę o zlecenie przez okres próbny potem umowę o pracę

    Zainteresowany/a? Zadzwoń do Kingi udzieli Ci wszystkich informacji pod numerem 660-718-394, lub napisz sms o treści imię + monter spawacz 🙂

Rekruter: Kinga

Telefon: 660718394

E-mail: gdansk@personalnyserwis.com