Spawacz met. MAG/MIG/TIG

/ Spawacz met. MAG/MIG/TIG

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765), dla której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, abyś nie odczuł różnicy pomiędzy pracą w Agencji, a bezpośrednio u klienta.

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją i montażem systemów łączących pojazdy z transportu szynowego szukamy  Spawacza

Zakres obowiązków:

  • spawanie sprzęgów według rys. technicznego
  • sprawdzanie jakości łączenia
  • obsługa narzędzi spawalniczych

Wymagania:

  • Umiejętność spawania w minimum 2 z podanych metod: 111; 141; 135; 136; 138 materiały z grupy 1, 2, 3, 5 i 8 – potwierdzone ważnymi certyfikatami
  • Znajomość sprzętu spawalniczego oraz urządzeń pomiarowych – suwmiarka, spoinomierz, pirometr
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Prace w systemie dwuzmianowym6:00 – 14:00 | 14:00 – 22:00
  • parking pracowniczy
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • dojazdy z Gdyni do zakładu i z zakładu do Gdyni – Zakład znajduję się pomiędzy Gdynią, a Żukowem
  • dodatkowe płatne dni wolne przed świętami
  • Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i oczekiwań kandydata, spełniasz nasze wymagania?  Wyślij CV, na pewno się dogadamy w kwestii finansowej!

Rekruter: Karolina

Telefon: 500898097

E-mail: praca@personalnyserwis.com