Szwaczka/Krawcowa – Gdańsk Kokoszki od zaraz!

/ Szwaczka/Krawcowa – Gdańsk Kokoszki od zaraz!

Serwis Personalny jest Agencją Pracy (nr 14765), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy – sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do szycia przemysłowego
  • zszywanie banerów reklamowych według obowiązujących standardów
  • dbanie o jakość i trwałość wykonanego ściegu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako szwaczka/krawcowa
  • mile widziane wyksztalcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • prace w nowoczesnej hali
  • 20-22 zł brutto/h
  • dodatkowo płatne nadgodziny (+50 % w tygodniu, 100% w soboty)
  • nadgodzinny są dla chętnych
  • premie efektywnościowe od 100 do 300 netto miesięczne
  • prace w systemie dwuzmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie przez okres próbny, potem umowę o prace
  • owocowe środy
  • ciasto co piątek
  • pełne zaplecze socjalne ( nowoczesną stołówkę z kawą i herbatą na koszt pracodawcy, lodówką, mikrofalą itp.)

Masz pytania? Dzwoń śmiało do Karoliny, z chęcią udzieli ci odpowiedzi

Rekruter: Karolina

Telefon: 500898097

E-mail: praca@personalnyserwis.com