Pracownik produkcji – Gdańsk Osowa

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta 🙂

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją wyświetlaczy LED w Gdańsku na Osowej szukamy pracowników produkcji

Zakres obowiązków:

  • łączenie płytek elektronicznych z sobą na taśmę
  • testowanie elementów przez podłączenie do wyświetlacza
  • proste prace manualne
  • donoszenie komponentów do stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach manualnych – mile widziane
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • 19 zł brutto/h
  • praca na jedną zmianę w godzinach 6:30-14:30
  • praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty dla chętnych)
  • dodatkowo płatne nadgodzinny
  • umowa o zlecenie przez pół roku pracy w Agencji, potem umowa o prace bezpośrednio u Klienta
  • pełne zaplecze socjalne
  • dobrą atmosferę
  • stałą współprace

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Numer referecyjny: KL/PP/O/R/2021

Firma: Serwis Personalny

[wpuf_form id="7"]