Magazynier – Elbląg od zaraz

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży meblarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier – Elbląg od zaraz!

Zakres obowiązków:
– kompletacja zmówień
– przewóz towarów i elementów produkcyjnych z magazynu na produkcje

Wymagania:
– Czy masz uprawnienia na wózek widłowy?
– Czy masz zaświadczenie z UDT?
– Czy odpowiadają Ci oferowane warunki?
Jeśli TAK to zapraszam do aplikowania! W ciągu 4 dni roboczych dostaniesz ode mnie informacje zwrotną co dzieje się z Twoim CV.

Nasz Klient oferuje::
– pracę w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej na terenie Elbląga
– dobry dojazd komunikacją miejską – chcemy aby każdy pracownik mógł dojechać do Nas bez przeszkód
– bardzo dobre warunki socjalne – to nie żart! Dbamy o to aby Nasi pracownicy mieli regulaminowe przerwy, miejsce do odpoczynku i szatni
– pracujemy na 3 zmiany – „taki mamy klimat”
– ale od pon do pt
– zatrudnienie w pierwszej kolejności przez Agencję Pracy – chcemy Cię bliżej poznać, jeśli będziesz chciał z Nami zostać damy Ci umowę o pracę

APLIKUJ przez: http://serwis-personalny.elementapp.ai/application/4d3b7b00-b180-4b5d-b1c9-a9eeda7955a4/7032b94f-6fe1-4978-aa70-386b2d3b7169?source=facebook.pl

Aplikacja na stanowisko: Magazynier

Numer referecyjny: 2/2020PG

Firma: Serwis Personalny