Magazynier – Elbląg od zaraz!

Dzień dobry

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży meblarskiej, szukamy kandydatów na stanowisko: Magazyniera

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:
– kompletacja zmówień
– przewóz towarów i elementów produkcyjnych z magazynu na produkcje

Czego oczekujemy od Ciebie?
– uprawień na wózki widłowe
– gotowości do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:
– pracę w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej na terenie Elbląga
– dobry dojazd komunikacją miejską – chcemy aby każdy pracownik mógł dojechać do Nas bez przeszkód
– bardzo dobre warunki socjalne – to nie żart! Dbamy o to aby Nasi pracownicy mieli regulaminowe przerwy, miejsce do odpoczynku i szatni
– pracujemy na 3 zmiany – „taki mamy klimat”
– ale od pon do pt
– zatrudnienie w pierwszej kolejności przez Agencję Pracy – chcemy Cię bliżej poznać, jeśli będziesz chciał z Nami zostać damy Ci umowę o pracę

Więcej info udzieli Karolina: tel. 500898097, mail: praca@personalnyserwis.com

Aplikacja na stanowisko: Magazynier

Numer referecyjny: KL/MAG/EL/2020