Magazynier – Gdańsk Kokoszki

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta

Dla naszego klienta, posiadającego swoją siedzibę w Gdańsku na Kokoszkach, będącego jedną z najprężniej rozwijających się firm w województwie pomorskim poszukujemy Magazyniera

Zakres obowiązków:

  • komplementacja zamówień
  • sprawdzanie poprawności spakowania ładunku
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • weryfikacja stanów magazynowych w stosunku do produkcji i zamówienia

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe – nie są konieczne, a mile widziane, natomiast jeśli nie posiadasz uprawnień, jesteśmy wstanie wysłać cię na kurs, ale musisz chcieć je zrobić

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku (mogą zdarzyć się sporadycznie soboty dla chętnych )
  • praca dwu zmianowa
  • umowa zlecenie przez okres próbny, później umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne ustalane po rozmowie z dyrektorem, zależne od oczekiwań i doświadczenia kandydata 🙂
  • premie uzależnione od efektywności od 100 do 600 zł netto (na rękę)
  • stałą współpracę
  • regulaminowe przerwy
  • pełne zaplecze socjalne
  • dodatkowo płatne nadgodzinny

Zainteresowanych prosimy o aplikację przez przycisk Aplikuj

Aplikacja na stanowisko: Magazynier

Numer referecyjny: KL/M/BL/2021

Firma: Serwis Personalny

[wpuf_form id="7"]