Magazynier – Poznań

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 6800), która dostarcza klientom najlepszych
pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów partnerów biznesowych poprzez
zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami
informatycznymi.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • lokacja produktów na magazynie,
  • przestrzeganie procedur oraz instrukcji składowania i magazynowania.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • praktyczna znajomość metody 5S,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych mile widziane.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową + premie od zaangażowania,
  • wolne weekendy,
  • umowę zlecenie,
  • zatrudnienie możliwe od zaraz,
  • początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny,
  • po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta.

Aplikacja na stanowisko: Magazynier

Numer referecyjny: poznan.2020

Firma: Serwis Personalny