Magazynier, Skórzewo

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. to agencja (nr 14765), która aktywnie podchodzi do tematu rekrutacji i nie boi się nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych.
Zarówno dla naszych klientów, jak i kandydatów jesteśmy zawsze pomocni. Uważamy, że w procesie rekrutacyjnym, nasz dział HR to łącznik dzięki któremu osoby poszukujące pracy rozpoczynają nowe wyzwania, a firmy klientów mogą w tym czasie zajmować się aktualnymi obowiązkami.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją i magazynowaniem części budowlanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:
– pakowanie towaru,
– przygotowanie towaru do wysyłki,
– obsługa wózka widłowego.

Czego oczekujemy od Ciebie:
uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (aktualne uprawnienia UDT)
– doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane.

Na co Ty możesz liczyć:
– stawkę godzinową + system premiowania oparty na stażu i frekwencji,
– pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
– dwie zmiany (6:00-14:00; 10:00-18:00),
– zatrudnienie możliwe od zaraz,
– początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny (ok. 6 miesięcy),
– na start umowa zlecenie, po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta na umowę o pracę,
– firma mieści się w okolicy galerii Mallwowa.

Aplikacja na stanowisko: Magazynier, Skórzewo

Numer referecyjny: NS/OWW/2021

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]