Magazynier z obsługą wózka widłowego, Stęszew

Nowy rok, nowe rekrutacje! Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. jest agencją pracy nr KRAZ 14765. Głównie prowadzimy rekrutacje w województwie wielkopolskim oraz pomorskim.

Aktualnie, nasz Klient z branży meblowej prężnie się rozwija i potrzebuje wsparcia kadrowego, zatem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Magazynier z obsługą wózka widłowego

Jakie zadania czekają na kandydata:
– obsługa wózka widłowego czołowego,
– lokacja towaru na magazynie,
– odbiór i załadunek dostaw.

Potrzebne kwalifikacje:
– aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
– doświadczenie w pracy na magazynie lub chęć do jego zdobycia,
– sprawność fizyczna.

Na co możesz liczyć:
– początkowo na umowę zlecenie z Serwisem Personalnym,
– możliwość przejścia do firmy po okresie sprawdzającym w agencji na umowę o pracę,
– 2 zmiany (6-14; 14-22),
– stawkę godzinową + powyżej 40 godzin dodatki 50% i 100%,
– firma znajduje się 3 min. od stacji PKP Stęszew.

Zainteresowanych prosimy o aplikację za pomocą przycisku poniżej ” Aplikuj teraz”

Aplikacja na stanowisko: Magazynier z obsługą wózka widłowego, Stęszew

Numer referecyjny: http://serwis-personalny.elementapp.ai/application/6352c263-3946-44aa-a410-3321d0283b5e/203e61de-1950-4714-a2ce-9a40f15f0703?source=64982657-0c2b-46b8-848c-1838af7152aa

Firma: Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

[wpuf_form id="7"]